Викликати
замірника
Артикул:
430604
Двері вхідні Портала Quadro Termo Дует Блек Зріз каміння Бетон сніжний 870*2040 ліва
Портала (Portala)
Замір, виїзд майстра
- по місту безкоштовно
- по області обговорюється індивідуально
Доставка
- самовивіз із магазину
- по місту від 300,00
- по області обговорюється індивідуально
- по Україні: Нова пошта, Delivery, Sat
Монтаж
- Внутрішні двері 1500.00
- Встановлення + доставка + підйом на підлогу з 2000.00
Характеристики
| Артикул | 430604 |
|---|---|
| Виробник | Портала (Portala) |
| Колір | Зріз каміння LDK |
| Контури ущільнення | 4 |
| Покриття (двері) | МДФ/МДФ (ПВХ плівка) |
| Колекція | Quadro TERMO |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кількість петель | 3 |
| Товщина МДФ накладки | 16 мм зовні та 10 мм усередині |
| Товщина металу полотна | 1,8 мм |
| Вага дверей | 105 кг |
| Теплоізоляція (дверне полотно) | Мінеральна вата і пінополістирол |
| Антизрізи | Так, три |
| Товщина металу короба | 1,8 мм |
| Вічко | Отже |
| Ручка | KEDR квадрат чорна |
| Циліндричний механізм | Securemme |
Відгуки
Рекомендовані товари
197.00/шт.
Одиниця виміру:
VIBER
TELEGRAM
