Про компанію

logo15.png
Фірма «Стройбум» завоювала покликання і довіру серед своїх покупців завдяки своєму багаторічному досвіду роботи, і розвитку на ринку будівельних матеріалів. Вже більше 10 років ми працюємо для Вас, наші улюблені партнери та клієнти і надаємо кращий вибір матеріалів для ремонту, двері, ламінат підлоги і багато іншого.

Наша фірма представлена ​​не тільки як інтернет-магазин, але і як мережа магазинів євро-оздоблювальних матеріалів, салонів дверей і підлогових покриттів
в місті Запоріжжя. Наш магазин готовий запропонувати Вам якісні двері в Запоріжжі, Купити двері в Запоріжжі можна в нашому салоні
не виходячи з будинку. Вхідні двері в Запоріжжі і міжкімнатні двері в Запоріжжі Ви можете вибрати теж у нас!

rvtjCvp-85w.jpg  x_Uproz5ejY.jpg MISTERO + AMENO + ERA + ABSTRACTION.jpg

Якщо Вам потрібно знайти кращий ламінат в Запоріжжі, або сайдинг в Запоріжжі для оформлення вашого житла, Ви потрапили за адресою.
Ламінат Quick Step, ламінат Tarkett , ламінат Kaindl, так само ламінат Classen і Egger ламінат підлогу, Krono Original, ламінат Red Clic,
Berry Alloc, ламінат ROOMS, ламінат HDM, ламінат Balterio
Berry Alloc, ламінат ROOMS, ламінат HDM, ламінат Balterio - всі ці торгові марки зарекомендували себе з найкращої сторони.

1gBvbRQTPC4.jpg

Для підлогових покриттів ми можемо запропонувати вам якісну коркову підкладку і підкладку тихий хід "EGEN".

«Стройбум» в Запоріжжі представляє вашій увазі широкий вибір плінтуса для підлоги добре зарекомендували себе провідних європейських виробників CEZAR і SALAG , а так само МДФ плінтус ТМ СУПЕР ПРОФІЛЬ .

tqItl-V6b0c.jpg  IMG_0038.JPG

Так само, пропонуємо Вашій увазі перший в Запоріжжі новий виставковий салон, що працює за принципом Шоу-руму.

У нас в асортименті так само представлені коркове покриття, паркетна дошка і терасна дошку в Запоріжжі.
У нашому магазині представлений широкий асортимент підлогових покриттів! Якщо Вам потрібно знайти кращий ламінат в Запоріжжі або сайдинг в Запоріжжі для оформлення Вашого житла - ми то що Вам потрібно!
Купити двері і ламінат в Запоріжжі, Мелітополі, Дніпропетровську, Києві, Харкові, Одесі.

Вакансії

Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії Стройбум

Замовити дзвінок
* - поля обов'язкові до заповнення
alfaSystems sline activelife AL91TG62