Викликати
замірника
Артикул:
430687
Двері вхідні Портала Люкс Полімер Тріумф Полімер Дуб темний-горіх натур 950*2040 права
Портала (Portala) ( Україна )
Колекція:
Одиниця виміру:
Замір, виїзд майстра
- по місту безкоштовно
- по області обговорюється індивідуально
Доставка
- самовивіз із магазину
- по місту від 300,00
- по області обговорюється індивідуально
- по Україні: Нова пошта, Delivery, Sat
Монтаж
- Внутрішні двері 1500.00
- Встановлення + доставка + підйом на підлогу з 2000.00
Характеристики
| Артикул | 430687 |
|---|---|
| Країна виробника | Україна |
| Виробник | Портала (Portala) |
| Контури ущільнення | 2 |
| Теплоізоляція (Дверний Короб) | Мінерійна вата |
| Колекція | ЛюксПолімер |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кількість петель | 3 |
| Товщина МДФ накладки | 15 мм кільце і 10 мм середина |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Теплоізоляція (дверне полотно) | Мінерійна вата |
| Антизрізи | Так, два |
| Тип коробу | Цільногнутий 100мм, утеплення |
| Товщина металу короба | 1,5 мм |
| Товщина короба | 100мм. |
| Верхній замок | КАЛА 257 Сувальд |
| Нижній замок | KALE 252 під циліндр (Туреччина) |
| Броненакладка | Бронепласт втоплений |
| Ручка | Розетка квадратна, чорна |
Відгуки
Рекомендовані товари
Акція
-20%
-20%
332.00/шт.
415.00
- 83.00
Одиниця виміру:
VIBER
TELEGRAM
