Викликати
замірника
Артикул:
430671
Двері вхідні Портала Стріт Термо Гард Glass 1 Metalic grey+Білий атлас 850*2040 ліва
Портала (Portala) ( Україна )
Колекція:
Одиниця виміру:
Замір, виїзд майстра
- по місту безкоштовно
- по області обговорюється індивідуально
Доставка
- самовивіз із магазину
- по місту від 300,00
- по області обговорюється індивідуально
- по Україні: Нова пошта, Delivery, Sat
Монтаж
- Внутрішні двері 1500.00
- Встановлення + доставка + підйом на підлогу з 2000.00
Характеристики
| Артикул | 430671 |
|---|---|
| Країна виробника | Україна |
| Виробник | Портала (Portala) |
| Контури ущільнення | 3 |
| Теплоізоляція (Дверний Короб) | Мінерійна вата |
| Колекція | Стріт Термо Гард |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кількість петель | 3 |
| Товщина МДФ накладки | 16 |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Теплоізоляція (дверне полотно) | Мінерійна вата |
| Антизрізи | Так, два |
| Тип коробу | Цільногнутий 150мм, утеплень (ТЕРМОРОЗРІВ) |
| Товщина металу короба | 1,5 мм |
| Товщина короба | 150 мм |
| Верхній замок | КАЛА 257 Сувальд |
| Нижній замок | Капуста 257 c |
| Броненакладка | Бронепласт втоплений |
| Вічко | ні |
| Ручка | Розетка квадратна, чорна |
Відгуки
Рекомендовані товари
В наявності
529.00/шт.
Одиниця виміру:
VIBER
TELEGRAM
