Викликати
замірника
Артикул:
430622
Двері вхідні Портала серія Стріт М2(склопакет) метал Ral 7024+мдф дуб шато 950*2040 права
Портала (Portala) ( Україна )
Замір, виїзд майстра
- по місту безкоштовно
- по області обговорюється індивідуально
Доставка
- самовивіз із магазину
- по місту від 300,00
- по області обговорюється індивідуально
- по Україні: Нова пошта, Delivery, Sat
Монтаж
- Внутрішні двері 1500.00
- Встановлення + доставка + підйом на підлогу з 2000.00
Характеристики
| Артикул | 430622 |
|---|---|
| Країна виробника | Україна |
| Виробник | Портала (Portala) |
| Контури ущільнення | 3 |
| Теплоізоляція (Дверний Короб) | Мінерійна вата |
| Колекція | Стріт |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кількість петель | 3 |
| Товщина МДФ накладки | 16 |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Теплоізоляція (дверне полотно) | Мінерійна вата |
| Антизрізи | Так, два |
| Товщина металу короба | 1,5 мм |
| Товщина короба | 130 мм |
| Верхній замок | Klass 257 Suvaldny |
| Нижній замок | Klass 252 циліндровий |
| Броненакладка | Бронепласт втоплений |
| Вічко | ні |
Відгуки
VIBER
TELEGRAM
