Викликати
замірника
Артикул:
430610
Двері вхідні Портала серія Елегант Антік 8019-Міністр горіх темний 850*2040 ліва
Портала (Portala) ( Україна )
Колекція:
Одиниця виміру:
Замір, виїзд майстра
- по місту безкоштовно
- по області обговорюється індивідуально
Доставка
- самовивіз із магазину
- по місту від 300,00
- по області обговорюється індивідуально
- по Україні: Нова пошта, Delivery, Sat
Монтаж
- Внутрішні двері 1500.00
- Встановлення + доставка + підйом на підлогу з 2000.00
Характеристики
| Артикул | 430610 |
|---|---|
| Країна виробника | Україна |
| Виробник | Портала (Portala) |
| Контури ущільнення | 2 |
| Теплоізоляція (Дверний Короб) | Мінерійна вата |
| Колекція | Єлегант Антік |
| Одиниця виміру | шт. |
| Кількість петель | 2 |
| Товщина МДФ накладки | Метал 1,5/МДФ 10мм |
| Товщина металу полотна | 1,2мм. |
| Теплоізоляція (дверне полотно) | Мінерійна вата |
| Антизрізи | Так, два |
| Товщина металу короба | 1,5 мм |
| Товщина короба | 90 мм |
| Верхній замок | AVERS 96/S6 |
| Нижній замок | Klass 252 циліндровий |
| Броненакладка | Бронепласт втоплений |
| Вічко | ні |
| Ручка | Розетка кругла, атлас |
Відгуки
Рекомендовані товари
В наявності
529.00/шт.
Одиниця виміру:
VIBER
TELEGRAM
