Викликати
замірника
Артикул:
329221
Двері вхідні Форт Нокс Сіті Горіх шоколад/біла структура 850 х 2030
Форт Нокс ( Україна )
Замір, виїзд майстра
- по місту безкоштовно
- по області обговорюється індивідуально
Доставка
- самовивіз із магазину
- по місту від 300,00
- по області обговорюється індивідуально
- по Україні: Нова пошта, Delivery, Sat
Монтаж
- Внутрішні двері 1500.00
- Встановлення + доставка + підйом на підлогу з 2000.00
Опис
Характеристики
Відгуки
HTML
Характеристики
| Артикул | 329221 |
|---|---|
| Країна виробника | Україна |
| Виробник | Форт Нокс |
| Колір | Горіх шоколадний FN |
| Контури ущільнення | 1 |
| Покриття (двері) | МДФ/МДФ (ПВХ плівка) |
| Колекція | Сіті |
| Одиниця виміру | шт. |
| Ребра жорсткості | вертикальні ребра жорсткості 2 шт |
| Кількість петель | 2 |
| Товщина МДФ накладки | Дзвоник 8 мм посередині |
| Товщина металу полотна | 1мм. |
| Теплоізоляція (дверне полотно) | Мінерійна вата |
| Антизрізи | Так, два |
| Тип коробу | Профільна труба |
| Товщина металу короба | 1,2мм. |
| Товщина короба | 60 мм |
| Верхній замок | Сувальдний,ригель 14мм |
| Нижній замок | Циліндрований,ригель 14мм |
| Вічко | Отже |
Відгуки
VIBER
TELEGRAM
