Вызвать
замерщика
Артикул:
333260
Двері вхідні Портала Street Термо Art 1 (850/950*2040 ) 130 Metalic grey + Дублин Дуб сантана
Портала (Portala) ( Україна )
Коллекция:
Единица измерения:
Замер, выезд мастера
- по городу бесплатно
- по области обговаривается индивидуально
Доставка
- самовывоз из магазина
- по городу от 300,00
- по области обговаривается индивидуально
- по Украине: Новая почта, Delivery, Sat
Монтаж
- межкомнатные двери 1500,00
- монтаж + доставка + подъем на этаж от 2000,00
Описание
Характеристики
Отзывы
Вхідні двері Портала серія STREET (Метал-МДФ). Особливістю серії є те що дверний блок має товщину 13 мм. Має терморазрив.На полотні і в лутці використовується гнутий лист металу 1.5 мм.
Характеристики
| Артикул | 333260 |
|---|---|
| Страна производителя | Україна |
| Производитель | Портала (Portala) |
| Контуры уплотнения | 3 |
| Коллекция | Стрит Термо |
| Единица измерения | шт. |
| Ребра жесткости | вертикальні ребра жорсткості 4 шт |
| Количество петель | 3 |
| Толщина МДФ накладки | Зовні вологостійка МДФ накладка 16 мм |
| Толщина металла полотна | 1,5 мм |
| Вес дверей | 90 кг |
| Теплоизоляция (дверное полотно) | МІнеральна кам'яна вата |
| Антисрезы | Да, два |
| Тип короба | Гнутий триступінчастий профіль |
| Толщина металла короба | 1,5 мм |
| Толщина короба | 130 мм |
| Верхний замок | Klass 257 сувальдний |
| Нижний замок | Klass 252 циліндровий |
Отзывы
VIBER
TELEGRAM
