2 852 грн./шт.
Единица измерения:
| Артикул | 332323 |
|---|---|
| Производитель | Страж (Straj) |
| Назначение | Зі склопакетом |
| Контуры уплотнения | 3 |
| Стиль | Модерн |
| Толщина дверного полотна | Є можливість виготовлення в нестандартному розмірі. |
| Ширина | 870 |
| Покрытие (двери) | Метал лист Proof stabylity |
| Единица измерения | шт. |
| Ребра жесткости | вертикальні ребра жорсткості 4 шт |
| Количество петель | 3 |
| Толщина МДФ накладки | оцинкована сталь 1мм, з покриттям ПВХ Vinorit/МДФ 10мм |
| Антисрезы | Да, три |
| Тип короба | 120-3k спеціалізований сталевий профіль (1.5мм);- Посилена планка замкових ригелів (5мм); |
| Толщина короба | 130 мм |
| Верхний замок | KALE 257 толщина ригеля 16мм (сейфовий) |
| Нижний замок | KALE 252 товщина ригеля 16мм (під серцевину) |
| Броненакладка | Securemme 4250 |
| Ночная задвижка | ні |
| Глазок | ні |
| Ручка | KEDR квадрат черная |