Вызвать
замерщика
Артикул:
330876
Двері Вхідні Булат К-88 мод Термо (квадро) 539 Дуб Табак/ Рустик Авильйон блан (Знята)850 права
Булат (Bulat) ( Україна )
Замер, выезд мастера
- по городу бесплатно
- по области обговаривается индивидуально
Доставка
- самовывоз из магазина
- по городу от 300,00
- по области обговаривается индивидуально
- по Украине: Новая почта, Delivery, Sat
Монтаж
- межкомнатные двери 1500,00
- монтаж + доставка + подъем на этаж от 2000,00
Описание
Характеристики
Отзывы
Вхідні двері Булат (виробництво — м. Чернігів) є одними з найпопулярніших в Україні завдяки поєднанню надійності, сучасного дизайну та широкої лінійки комплектацій.Матеріали та товщина: Використовується холоднокатана сталь товщиною від 1.2 мм до 2 мм залежно від серії.Тепло- та звукоізоляція: Більшість моделей утеплені мінеральною ватою з фольгованим шаром. Двері мають 2 або 3 контури ущільнення для захисту від протягів та шуму.
Характеристики
| Артикул | 330876 |
|---|---|
| Страна производителя | Україна |
| Производитель | Булат (Bulat) |
| Цвет | Дуб табак Bt |
| Контуры уплотнения | 3 |
| Теплоизоляция (Дверной Короб) | Мінеральна плита |
| Покрытие (двери) | МДФ/МДФ (ПВХ плівка) |
| Коллекция | K-88 (Квадро) |
| Единица измерения | шт. |
| Ребра жесткости | вертикальні ребра жорсткості 4 шт |
| Толщина МДФ накладки | 16 мм зовні та 10 мм усередині |
| Толщина металла полотна | 1,2 мм. |
| Вес дверей | 92 кг |
| Теплоизоляция (дверное полотно) | Мінеральна вата 70 |
| Тип короба | Гнутий триступінчастий профіль |
| Толщина металла короба | 1,2 мм. |
| Толщина короба | 110 мм. |
| Верхний замок | SECUREMME 2019 товщина ригеля 16мм (сейфовий) |
| Нижний замок | Securemme TOP GEAR 2653 толщина ригеля 18мм (под серцевину) |
Отзывы
Рекомендованные товары
В наличии
529 грн./шт.
Единица измерения:
VIBER
TELEGRAM
