Як підібрати колір дверей і колір ламінату - магазин СтройБум Запоріжжя

Как подобрать цвет дверей и цвет ламината
Як підібрати колір ламінату і колір дверей відповідно
з останніми тенденціями в дизайні?
Визначаючись у виборі кольору підлоги і дверей при ремонті треба враховувати той факт,
що косметичний ремонт буде робитися частіше. А хороший ламінат і якісні двері прослужать не один десяток років. Тому колір дверей і ламінату по можливості повинен бути обраний так, щоб він поєднувався з будь-яким новим дизайном стін і стелі в приміщенні. Як підібрати колір ламінату і дверей, щоб вони гармонійно поєднувалися із загальним інтер'єром приміщення?

Існує кілька основних кольорових гам натуральної деревини, що використовуються у виробництві ламінату, міжкімнатних дверей і плінтусів: Нейтральна світло-бежева гама; Холодна гамма всіх відтінків сірого - від молочно-білого до димчасто-сірого; Тепла жовто-руда кольорова палітра; Чорний колір мореного дерева; Білий ламінат і двері; Поєднання двох кольорів в візерунку ламінату.

Рада. Щоб знати, як підібрати колір і фактуру ламінату і дверей, треба враховувати, що глянсова поверхня підлоги і дверей надає приміщенню урочистість.
Тому погано виглядає в спальнях і кабінетах, де передбачається спокій і затишок.
Тому в приміщеннях для відпочинку краще використовувати
матову фактуру деревини статі і дверей.

ПОЄДНАННЯ КВІТІВ ТА ФАКТУР ДЕРЕВИНИ В ОФОРМЛЕННІ ІНТЕР'ЄРУ
Перед тим, як підібрати ламінат до дверей, треба знати деякі особливості поєднання колірної гами деревини в оформленні інтер'єру. Можна вибирати колір двері, контрастно відрізняється від кольору  ламінату, але все ж дотримуючись поєднання кольорів. Двері, колір підлоги і меблі повинні бути однієї колірної гами - теплою чи холодною.


Порада. Важливо дотримуватися поєднання кольору ламінату і дверей, а також правильно підбирати колір плінтуса.
Якщо двері світлих відтінків, а підлогу обраний в контрастному
темному варіанті,
то плінтус вибирається під колір двері. Для дверей в темних тонах

плінтус можна вибирати як під колір підлоги, так і під колір двері.

НЕЙТРАЛЬНА ГАММА
Якщо важко визначитися, як підібрати ламінат до дверей, то варто зупинити свій вибір на теплом пастельно-бежевому або золотистому кольорі ламінату. До таких квітів відносяться такі породи деревини: світлий дуб; світла вільха; медова береза; акація; ясен. Такий декор можна буде поєднувати з будь-яким оформленням стін і стелі кімнати.

Порада. Важливо, щоб деревина не мала рудого відтінку. Тому що цей колір буде досить важко гармонійно скомбінувати
з різноманітними відтінками забарвлення стін і стелі. Перед тим як підібрати двері під ламінат
рудого кольору Ви повинні бути впевнені, що декор приміщення буде довгий час
витриманий в одній колірній гамі і меблі в приміщенні мінятися не буде.
&Nbsp; Двері темних порід дерева погано поєднуються з рудим відтінком статі.


вимогливість ЖОВТО-РУДА ПАЛІТРА
Рудий відтінок деревини, обраний для декору ламінату і полотна дверей, погано поєднується з холодними блакитними, синіми, а також зі спокійними кольорами всіх відтінків світло-рожевого, фіолетового і бузкового.

Поєднання ламінату та дверей рудого відтінку можуть бути гармонійно поєднані
з теплими і ласкавими фарбами ранньої осені:

- Теракотовий;
- Помаранчевий;
- Зелений;
- Коричневим.
ХОЛОДНА ПАЛІТРА
Якщо в оформленні інтер'єру вирішено використовувати холодні кольори деревини, такі як:

- Білений дуб різних фактур і відтінків;

Всі відтінки сірого кольору; Молочно білі і світло-кремові кольору підлоги і дверей.
То в цьому випадку треба бути вкрай обережним з вибором кольору стін і стелі кімнати. Ці кольори найчастіше використовуються для декору в стилі мінімалізм, класичному або вінтажному стилі. Колір дверей і колір ламінату краще вибирати однаковий.

Цей факт може здивувати, але універсальний сірий колір дуже вимогливий до сполученням і комбінаціям стилістичних рішень. Сірі відтінки статі і дверей найкраще використовувати в дизайні приміщень в класичному стилі. Якщо виникло питання, як підібрати ламінат під двері сірого кольору, то варто зупинити свій вибір на покритті для підлоги на кілька відтінків темніше кольору двері тієї ж фактури.
БІЛИЙ КОЛІР
Визначаючись, як правильно підібрати ламінат під двері білого кольору, бажано не надто захоплюватися грою контрастів. Хоч білий колір універсальний, але він може зіграти з Вами злий жарт. Якщо колір віконних рам і декоративних елементів білого кольору, то і двері треба вибирати тільки білі. І поєднувати їх з ламінатом світлих, теплих відтінків. Білі двері виглядає вульгарно в поєднанні з підлогою з темних порід дерева - морений дуб, венге. Знаючи як підібрати ламінат і двері білого кольору можна створити ефектний і незабутній інтер'єр будь-якого приміщення.
ТЕМНІ КОЛЬОРУ ДЕРЕВИНИ
Якщо вирішено оформити підлогу ламінатом з темних порід дерева, таких як:

- Темний морений дуб;
- Темний каштан;
- Коричневий венге.

Раз у оформлення дверей краще вибирати в цій колірній гамі. Темні кольори в оформленні статі не люблять контрастних рішень в декорі віконних і дверних прорізів. А як правильно підібрати ламінат під двері, пофарбовані в темний венге?

Важливо відразу визначитися в тому кольорі венге, який імпонує. І вже на цьому будувати спільне оформлення приміщення. Ціна на натуральні будівельні матеріали з венге дуже висока. Але існує багато якісних покриттів для підлоги і дверей з імітацією цієї цінної породи деревини.

Поєднувати кілька відтінків венге в дизайні статі і дверних прорізів небажано. Краще вибрати якусь одну колірну палітру.

Важливо. Чорний венге використовується тільки в оформленні інтер'єрів в сучасному стилі, так як має бути підкреслять сучасними меблями з великою кількістю металевих деталей декору. У класичному стилі оформлення цей колір недоречний, так як передбачає холодну палітру в дизайні інтер'єру. Як видно на фото цей колір ідеально підходить для оформлення інтер'єру в сучасному стилі або стилі хай-тек.
КІЛЬКА КВІТІВ В рисунку ламінату
Якщо для декору інтер'єру обраний ламінат, що поєднує в собі декілька відтінків і кольорів:

- Зебрано;
- тигрове дерево;
- Палісандр.

Те колір вхідних дверей повинен відповідати хоча б одному кольору, використовуваному в декорі ламінату. Найкраще попередньо замовити 3Д або відео дизайн проект декору, щоб визначитися, який варіант оформлення підійде для того або іншого приміщення.

Також можна поєднувати ламінат різних відтінків з дверима і вікнами білого кольору
ПРАВИЛА ДИЗАЙНУ В ПОЄДНАННІ КОЛЬОРУ підлоги і ДВЕРЕЙ
Звичайно, можна як того вимагає інструкція з експлуатації, вибирати двері і ламінат одного кольору і відтінку. Але іноді дизайн інтер'єру вимагає більш сміливих і оригінальних рішень. Але існує кілька правил в дизайні інтер'єрів, яких варто дотримуватися, навіть якщо ви і вирішили виконати ремонт своїми руками, без залучення дизайнерів. Однакові за кольором і фактурою деревини двері і підлогу світлих відтінків вибирають для невеликих приміщень виходять вікнами на північ або захід; Контраст двері і статі чудово виглядає в приміщеннях великої площі. Але поєднання ламінату та дверей на контрастах вимагають уваги до вибору плінтуса. Планується повинен відповідати кольору більш світлої двері. Кольори ламінату та дверей повинні бути або теплого, або холодного відтінку.

Контрастне поєднання кольору ламінату і дверей повинно бути яскраво вираженим.
Якщо цього не зробити, то оформлення буде змазаним і невиразним. Головним правилом гармонії в дизайні приміщень повинно бути дотримання одного стилю в оформленні меблів, підлоги, віконних і дверних прорізів. А вибір кольору і фактури матеріалу і рішення як підібрати варіант оформлення залежать тільки від уподобань і художніх смаків господаря будинку.

Повернення до списку

Замовити
дзвінок
Замовити дзвінок
* - поля обов'язкові до заповнення
alfaSystems sline activelife AL91TG62